Bilişim Dünyası 13 KASIM 2013 / 13:22

Trend Micro, Avnet'le anlaştı

Trend Micro, kurumsal ürünler konusunda yeni dağıtıcısının Avnet Türkiye olduğunu açıkladı.Trend Micro, Türkiye’de kurumsal alanda Avnet ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Kurumsal bilişim, yazılım ürünleri ve çözümlerinin Türkiye’deki katma değerli dağıtıcısı olan Avnet Türkiye, Trend Micro çözümlerini kurumlara ulaştıracak.

Trend Micro’nun kurumlara özel geliştirdiği Deep Discovery, Deep Security, OfficeScan, SecureCloud, Mobile Security, ScanMail Suite for Microsoft Exchange ve Enterprise Security Suites ürünleri Avnet Türkiye güvencesiyle kurumlarla buluşacak.

Avnet Türkiye Genel Müdürü Hakkı Eren, “Avnet Türkiye olarak pazara sunduğumuz katma değerli hizmet ve ürün yelpazemizi güvenlik çözümleri alanındaki en önemli üreticilerinden biri olan Trend Micro ile güçlendirdik. Hedefimiz, konusunda uzman teknik ve satış kadromuz ile Trend Micro kurumsal kanalını geliştirmek ve rekabette farklılaşmalarına yardımcı olmaktır.“ dedi. Avnet Türkiye ile oluşturdukları bağdan dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu, “Oldukça güçlü olduğumuz kurumsal teknoloji güvenliği pazarında, Avnet ile gücümüze güç katmanın heyecanı içerisindeyiz. Trend Micro’nun sunduğu kurumsal çözümler tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük beğeniyle karşılanıyor.” açıklamasında bulundu.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN