Bilişim Dünyası 02 MAYIS 2010 / 18:00

Trend Micro, Qualys ile çözüm yelpazesini genişletiyor

Trend Micro, güvenlik ve uyumluluk çözümlerini güçlendirmek amacıyla Qualys ile işbirliği yaptığını duyurdu. Dağıtım, bütünleştirme ve teknoloji alanlarını kapsayan bu ortaklıkla kurumsal güvenlik yazılımlarının uygulama ve bakım maliyetinin ve karmaşıklığının azaltılması amaçlanıyor.
Qualys, BT güvenliği risk ve uyumluluk yönetimi çözümlerinde iddialı isimler arasında yer alıyor. Anlaşma uyarınca, Trend Micro, küresel müşterileri için daha kapsamlı bir çözüm yaratmak amacıyla QualysGuard IT Security and Compliance yazılımlarını Trend Micro Enterprise Security uyumluluk çözümleriyle yeniden paketleyecek ve satışa sunacak.
Trend Micro, bu ortaklıkla, şirketlere daha kapsamlı BT güvenliği uyumluluk yetenekleri kazandırmayı amaçlıyor. Bu yetenekler arasında güvenlik açığı ve tehdit yönetimi, kontrol dengeleme ve değerlendirme taleplerini karşılamak üzere raporlama ve bildirim yer alıyor.
ETİKETLER : Sayı:769

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN