Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2009 / 14:32

Trend Micro Worry-Free’yi Türkçeleştirdi

Geçtiğimiz hafta Sofa Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda konuşan Trend Micro EMEA Ürün Pazarlama Müdürü James Walker, değişin tehdit ortamı, Trend Micro’nun Türkiye odağı ve Worry-Free Business Security hakkında detaylı bilgi verdi.
Trend Micro, Türkiye pazarına büyük önem veriyor. Türkiye’ye özel olarak atanan satış ekibi sürekli genişliyor. Türkiye destek merkezi, müşterilere istedikleri an yardımcı oluyor. Türkiye’de 1,5 milyon küçük boy işletme bulunduğundan, Trend Micro küçük boy işletmelere yönelik çözümlere önemli yatırımlar yapıyor. İlk kez Türkçe olarak geliştirilen Worry-Free Business Security 6.0, akıllı tarama ve URL filtreleme gibi yeni özellikleriyle bütünleşik koruma sağlıyor. Trend Micro, Worry-Free ile gelişmiş bir KOBİ internet güvenliği paketi sunuyor. Paket, istemci ve dosya sunucusu koruması içeren standart bir sürümün yanında, istemci, dosya sunucusu ve posta sunucusu koruması içeren ileri seviye bir sürüm de içeriyor.
ETİKETLER : Sayı:750
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN