Bilişim Dünyası 02 EYLÜL 2013 / 12:02

Treo, Adobe bulut sertifikası aldı

Treo bilişim bulut teknolojisinde modernleşmeyi önemsiyor.  Adobe Certified Partner yetkinliği aldı ve Adobe Creative Cloud çözümleri  hizmeti sunacak.

Piyasada sunulan hizmetler, ağırlıklı olarak kurumlara özel bulutlar oluşturmak yönünde başarıya ulaşıyor. Ancak Treo, BT sektöründeki değişim sürecini göz önünde bulundurarak, bulut teknolojisini modernleştirme konusunda bu başarıyı yeterli bulmuyor. Kurumlara mobilitenin sağlanabilmesi için gereken daha hızlı ve güvenilir yazılımların sağlanması konusunda çalışan Treo, Adobe Certified Partner yetkinliği aldı.
Adobe Creative bulut
Kullanıcıların ihtiyaçları olan yazılımları istedikleri yer ve zamanda kullanmalarını sağlayan bulut, ekonomik şekilde lisanslama özelliği sunuyor. Creativ Cloud, Adobe ürün ailesinde yer alan bütün yazılımlara yer veriyor ve kullanıcıların çevrim içi eş zamanlılık sağlayarak dosya farklı cihazlardan güncel dosya üzerinde çalışabilmelerine olanak sağlıyor.
İçerik sağlamayı kolaylaştıran bulut, içerikleri iPad, mobil siteler, web siteleri ve üyelere ücretsiz sunulan ProSite hizmetiyle portföyle de paylaşılabiliyor. Bu içeriği paylaşmak için gereken araçlar ve hizmetler sağlanıyor. Ürünün 100 GB depolama alanı var. Adobe bulutu Creative Cloud tasarlanırken iş hayatı düşünülerek ölçeklenmiş. İşbirliği kurmak, büyütmek ve değişikliklere ayak uydurmayı kolaylaştırıyor. Lisansları yönetmek kolay olduğu gibi, tüm kullanıcılarla aynı araçların en son sürümlerini sunarak kullanıcılara teknolojik uyumluluk sağlıyor.

 
ETİKETLER : Adobe Bulut

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics