Bilişim Dünyası 22 EKİM 2013 / 10:23

Treo Horoz'a melez bulut hizmeti verdi

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri Melez Bulut bilişim hizmetini  Treo' dan aldı. Treo Bilgi İşlem Direktörü Uğur Duman, "İhtiyaç duyduğu çözümü çok iyi özetleyen şirket için  hızlı bir aksiyon alarak daha önceden önermiş olduğumuz bulut çözümünü uyguladık" dedi. Horoz Lojistik yetkilileri aldıkları hizmetin kullanıcılarının Office 365' e hızla geçmiş olmasından, kurum dışında çalışabilmekten ve yetersiz internet bağlantısına rağmen işlerine devam edebilmekten memnun olduklarını ifade ediyor.

Melez Bulut dönemi

Treo Bilgi Teknolojileri "Artık ne özel bulut, ne de genel bulut dönemidir" diyor. Melez bulut çözümleri ile şirketler günümüzde şubeler arası iletişimi ve çalışmayı sağlama, felaket kurtarma senaryoları, yedekleme gibi konularda çözüm bulurken teknoloji gelişiminin sağlamış olduğu bu olanağın imkânlarından faydalanmaktadırlar.

Melez bulut yapısını oluşturmanın önemini vurgulayan Treo, Microsoft Office 365 ve Azure platformu verimlilik ve taşınabilirlik sunuyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN