Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2014 / 17:33

TTM Telekom emin adımlarla büyüyor

Telekom sektörünün öncü alternatif Telekom operatörü TTM Telekom, arama kartı alanındaki liderliğini güçlendirerek yeni alanlardaki gelişimini sürdürüyor.


Türkiye’nin lider alternatif telekom operatörü TTM Telekom, katma değerli hizmetleriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) raporuna göre, 2012 yılının ikinci çeyreğinden bugüne dek kart satış adedine göre en yüksek paya sahip işletmeci olan TTM Telekom, büyümeye devam ediyor.

Piyasadaki emsallerinden farklı olarak müşterilerine “sadece görüştüğün kadar öde” ilkesiyle yaklaşan TTM Telekom, samimiyetinin karşılığını piyasanın lideri olarak alıyor. Sektörde arama kartı hizmeti veren diğer işletmeciler Çağrı başlatma başlığı altında 1 dakika ek ücret aldıkları gibi; 40-45-50 saniyelik görüşmeleri 60 saniye görüşülmüş gibi ücretlendirmektedirler. TTM Arama Kartı ise çağrı başlatma ve buna benzer hiçbir ek ücret almayıp , üstün görüşme kalitesi ,7/24 teknik destek hizmeti ve konuşulduğu kadar ücretlendirme stratejisi ile müşterilerden aldığı “en güvenilir operatör “ unvanının haklı gururunu yaşıyor.

TTM Telekom, 2009 yılından bu yana birçok alanda sunduğu hizmeti kullanıcılarla buluşturuyor.

• SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti),

• Uluslararası toplu ses trafiği taşıma,

• Altyapı servis sağlayıcılığı,

• Platform kiralama hizmetleri,

• Toplu hat kiralama,

• Bulut santral,

• Faks,

• Sunucu barındırma,

• Katma değerli hizmetler,

• 888, 898 katma değerli numara tahsisi ve projelendirme,

• Doğrudan dahili arama (DID),

• Coğrafi ve coğrafi olmayan erişim numaraları tahsisi alanlarında hizmet vermeyi sürdürüyor.

TTM Kart zincir marketlerle Türkiye’nin dört bir yanında! Türkiye’nin en fazla tercih edilen arama kartı TTM Kart,PTT şubeleri ile birlikte zincir marketler üzerinden de tüketicilere ulaşıyor. Aralarında A101, Akyurt, Adese, Carrefour, Çağdaş, Baymar, Groseri, Hadim, Hakmar, Ses, Happy Center, Metro, Nt yayınları, Özhan, Öncü, Şaypa, Seyhanlar, Seyhan Expres, Şok, Ucz, Uk, Şehzade, Yunus, Sincap gibi Türkiye’nin dört bir yanındaki zincir marketlerin kasalarında 2014’ün 2 . çeyreğinden itibaren kullanıcılarla buluştu.

Pandacell ile TTM Kart akıllı telefonlarda TTM Telekom, Pandacell uygulaması ile Android ve iOS cihazlar için indirebilen uygulaması ile sabit kurumsal abonelerine mobil ortamda iletişim fırsatı sunuyor. Büyük kullanım kolaylığı sunan uygulama ile kullanıcılar, erişim numarası ve şifre girmeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla direkt arama yapabilecekler.

“2015 yılında adımızdan daha da söz ettireceğiz”
Yurtiçi ve yurt dışı aramalarında üstün ses kalitesi ile çok ekonomik fiyatlar sağlayan ilk ve tek operatör olduklarını ifade eden TTM Telekom Genel Müdürü Kübra İpek, TTM arama kartı ile Türkiye’de SMŞH kapsamında mobil sim kartlar üzerinden kullanılabilen ilk ve tek arama kartını pazara sunmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Kübra İpek, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Toptan Hat Kiralama (THK) hizmeti konusunda 2014 yılında hayata geçirdiği sabit ücretsiz hat hizmeti kampanyası ile konsolosluklar, birçok kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere toplamda yaklaşık 40000 kurumsal aboneye hizmet veren TTM Telekom, 2015 yılında mobil ödeme ve mobil finans hizmetlerini de ekleyerek ürün yelpazesini genişletip yeni bütünleşik hizmetler
ile abone sayısını arttırarak sektörde kendinden daha fazla söz ettirmeyi hedefliyor."

TTM Kart kullanıcıları, PTT, zincir marketler, TTM web sitesi üzerinden kredi kartı, havale ve Türkiye’de bir ilk olan “pratik kredi yükleme çözümü” ile arama kartı kredisi yükleyebiliyor. Bununla birlikte ücretsiz 0888 213 2121 numaralı hattı arayan TTM Kart kullanıcıları, 10 TL karşılığında arama kartı ile birlikte Turkcell yönüne 60 dakika hediye de kazanıyor.

TTM kaliteden ödün vermiyor
Kurulduğu günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirten TTM Telekom İş Geliştirme ve Ar-Ge Sorumlusu Oğuzhan İpek, “TTM Telekom, 29 Ekim’de mahkum ve mahkum yakınlarına ücretsiz olarak 10 bin adet TTM Kart dağıtımı yaptı” şeklinde konuştu. Her zaman kaliteyi ön planda tuttuklarının altını çizen Oğuzhan İpek, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“ISO 9001 ve ISO 27001 kalite belgeleri ile ispatlanan üstün hizmet kalitemizi tüm müşterilerimize sunuyoruz. Bu kalite seviyesini her zaman yukarıda tutabilmek için Ar-Ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. TTM Telekom, kuruluşundan itibaren büyüme gücünü tamamen kendi öz sermayesi ile sağladı ve sektörden kazandığını, yeniden sektöre yatırarak sektörün gelişimine doğrudan katkı vermeyi sürdürecek.”
ETİKETLER : ttm kart ttm telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics