Bilişim Dünyası 24 EKİM 2014 / 15:34

Tüm riskler kontrol altında

18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen ISAF Güvenlik Teknolojileri Fuarı’nda UTC grup bünyesinde bulunan GST markalı yangın ürünleri distribütörlüğünün duyurusunu yapan Sensonet Teknoloji, CCTV ürünlerindeki performansı yangın ürünleri ile sürdürmeyi hedefliyor. Sensonet Teknoloji Genel Müdürü Süleyman Soğuktaş yangın pazarıyla ilgili “CCTV pazarında güçlü markalarla yakaladığımız yaygınlık ve bayi ağının uzun süredir bu alanda bir talebi vardı. Böylece UTC Grup bünyesindeki GST yangın algılama çözümleri ile anlaştık” yorumunu yaptı.

Yangın sektöründeki distribütör eksiği ve ürün teminindeki süreklilik sıkıntısına dikkat çeken Sensonet Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Okay Nasır da şunları söyledi:

“Geldiğimiz noktada, şirketin daha geniş bir ürün yelpazesiyle iş ortaklarına farklı çözümler sunma zamanının geldiğini düşünüyoruz. Sektöre sunduğumuz alternatif finansal çözümler ve güçlü stok yapımız ile yangın sektöründeki bu talebi karşılamayı planlıyoruz. Yıl başından bu yana farklı üreticilerle “doğru marka & doğru distribütör” yaklaşımı ışığında yapılan görüşmeler sonucunda, arayışımıza UTC Group bünyesindeki GST yangın ürünleri markasıyla karşılık bulduk.“

 

 
ETİKETLER : Sensonet Teknoloji

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics