Bilişim Dünyası 14 EYLÜL 2015 / 00:47

Tüm süreç tek platformda

GGSoft, geliştirdiği PaperWork iş akışı ve doküman yönetimi çözümü ile kurumların, kendi kaynakları ile iş akışlarını ve doküman yönetim sistemlerini kendi başlarına, görsel tasarım araçlarını kullanarak tasarlamalarını ve uyarlamalarını sağlıyor. Her şirketin arşiv ve iş akışı ihtiyacı olduğuna işaret eden GGSoft Yazılım Satış Direktörü Tolga Eşiz’e göre, PaperWork, uyarlama sırasındaki kod geliştirme ihtiyacını en aza indiriyor. “Çözümümüz doküman yönetim modülü ile bütünleşik çalışan iş akışına sahip olduğundan arşiv özelliği olmayan klasik iş akışı çözümlerine göre avantaj sağlıyor” diyen Eşiz, şöyle devam etti:

“.NET ve WEB Service kütüphaneleri ile her türlü uygulama ile entegre olabiliyor. Çoklu dil desteği ile farklı dil konuşan kullanıcıların aynı anda sistem üzerinde kendi dillerinde işlem yapmalarına imkan sağlıyor. PaperWork Enterprise çözümü üç ana bölümden oluşuyor:  PaperWork Doküman arşiv ve yönetimi, PaperWork Workflow iş akışı, SDK ve kütüphanelerden oluşan entegrasyon katmanı.”

PaperWork e-form tasarım aracı ile istenen web arayüzünü ‘sürükle bırak’ yöntemiyle grafiksel ortamda tasarlamak, tek bir platform ile her türlü süreci, mevcut sistemleri değiştirmeden yönetmek mümkün.
ETİKETLER : 1038

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics