Bilişim Dünyası 26 KASIM 2014 / 12:09

Tümleşik iletişim ofiste yerini alıyor

ABD merkezli Grandstream Networks’ün yeni ürünleri GXV3240 ve GXV3275 Video IP telefonları TMC tarafından Öncü Lync Ürünü (Lync Pioneer) derecesi ile ödüllendirildi.

Gömülü Android işletim sistemi bulunduran Grandstream video IP telefonlar, Microsoft Lync uygulaması ile sesli görüşme ve görüntülü konferans imkanı sunuyor. Lync ekosistemine dahil olabilmek için ek bir modül de gerekmiyor. Farklı kullanıcı profillerine uygun tasarlanan GXV3240 4,3 inç, GXV3275 ise 7 inç dokunmatik ekrana sahip.

Grandstream firmasının 2002 yılından bu yana Türkiye distribütörü olarak faaliyetlerine devam eden Empatiq İletişim Teknolojilerinin Genel Müdürü Aykut Sağlam da şu bilgileri paylaştı:

“Grandstream video IP telefonlar, uçtan uca video konferans alışkanlığını değiştiriyor ve platformdan bağımsız bir tümleşik haberleşme altyapısına dönüştürüyor. Kullanıcılar ürün üzerinde video konferans için Skype, Lync, Google Hangout, TrueConf, Vidyo ve GoToMeeting gibi birçok popüler yazılımı kullanabiliyorlar. Yapılan görüntülü görüşmenin HDMI port aracığı ile monitör ve projeksiyona aktarımı da yapılabiliyor.”

 
ETİKETLER : Grandstream Networks
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN