Bilişim Dünyası 19 OCAK 2015 / 07:31

TURCom Teknoloji, Cisco UCS Invicta ATP iş ortağı oldu

23 yıldır bilişim teknolojileri sektöründe hizmet veren TURCom Teknoloji, Cisco UCS Invicta ATP iş ortağı olmaya hak kazandı. TURCom Teknoloji, Cisco’nun teknolojik iş ortaklıklarından (Authorized Technology Provider-ATP) biri olan UCS INVICTA için tüm gereklilikleri tamamlayarak iş ortağı oldu.

UCS Invicta çözümleri, Cisco’nun “Tümleşik İletişim” çözümleri bünyesinde yer alıyor ve uygulama hızlandırma tarafında müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. UCS Invicta; bu özelliği sayesinde birim zamanda daha fazla veriyi iletip, işleyip ve analiz edebiliyor. Bu sayede firmaların iş süreçlerinin hızlanmasına yardımcı oluyor. Avantajları arasında iş süreçlerini hızlandırma, ölçeklenebilir BT altyapısı, operasyonel etkinlik, veritabanı işlemlerini hızlandırma, hızlı erişim ve yüksek performanslı işlem gücü yer alıyor.

 
ETİKETLER : 1005

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN