Bilişim Dünyası 13 TEMMUZ 2015 / 06:33

Turizm sektörü, günceli yakalayacak

İstanbul Şehir Üniversitesi Incubacity bünyesinde bulunan, kanal yönetimi ve teknoloji çözümleri sunarak otellerin online satışlarını arttıran teknoloji danışmanlık firması Hotel Linkage’dan turizm profesyonellerine sektörün "online tarafı" ile ilgili ücretsiz eğitimler geliyor. Böylece Hotel Linkage; İstanbul Şehir Üniversitesi Incuba.city ve ŞEHİR Teknoloji Transfer ofisinin destekleriyle 9 hafta sürecek bir eğitim maratonuna, “Hotel Linkage Academy”e hazırlanıyor.

Akademi, küresel bazda otelcilik sektöründe yoğun olarak kullanılan online kanal yönetimi teknolojileri konusunda turizm profesyonellerini bir araya getirecek. İstanbul Şehir Üniversitesi Güney Kampüsü'nde gerçekleşecek ücretsiz eğitimler dizisi "Hotel Linkage Academy" 1 Ağustos'ta başlayacak. Web sitesi, Booking Engine, Channel Manager, Revenue Management Systems ve Rate Shopper gibi sektörün öne çıkan teknolojilerini yaymayı hedefleyen Linkage, bu teknolojilerin içeriği ve yöntemleri hakkında vereceği eğitimlerle satış gelirlerinde artışlar sağlamayı öngörüyor. Program ve katılım formu için http://www.eventbrite.com/e/hotel-linkage-academy-tickets-17357897940?aff=erellivorg adresini ziyaret etmek mümkün.

 
ETİKETLER : 1030

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN