Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2013 / 11:14

Turkcell mobil cüzdan Pegasus'ta

Pegasus Hava Yolları, biletlerini flypgs.com’dan alan misafirleri için yeni alternatif ödeme sistemi “Turkcell Mobil Cüzdan” dönemini başlattı. 

Pegasus’un en önemli satış kanallarından biri olan internet sitesi www.flypgs.com‘dan bilet alan misafirlerine alternatif bir ödeme sistemi sunuluyor: “Turkcell Mobil Cüzdan”.

Bu uygulama ile Pegasus misafirleri, banka ve kredi kartı bilgilerini site üzerinde paylaşmadan sadece cep telefonu numaralarını kullanarak flypgs.com’dan kolayca bilet satın alabilecek. Uygulamadan faydalanmak isteyen Turkcell Mobil Cüzdan kullanıcıları, www.flypgs.com ödeme sayfasında Turkcell Mobil Cüzdan ödeme seçeneğini seçerek ödeme işlemlerini tamamlayabilecek. Turkcell Mobil Cüzdan servisinden faydalanmak isteyen Pegasus misafirlerinin Turkcell hatlı cep telefonlarından CUZDAN yazıp 7777’ye göndermeleri gerekiyor.

Turkcell Cüzdan uygulaması ile ilgili olarak, Pegasus Hava Yolları Dijital Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Türkiye’de e-ticaret hacminin artmasıyla paralel, internet satışlarında en hızlı gelişen sektörlerden birisi de havacılık oldu. Uçak biletlerimizin internetten satın alınma oranı her geçen yıl daha fazla paya sahip oluyor. Bu nedenle misafirlerimize sunduğumuz alternatif ödeme sistemlerini yakından takip ediyor, dijital çözümlerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Misafirlerimize büyük kolaylık sağlayacağına inandığımız yeni ödeme sistemi Turkcell Mobil Cüzdan ile dijital alanda yaptığımız yenilikçi uygulamalara hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics