Bilişim Dünyası 08 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Turkcell Teknoloji’den Kuzey Kıbrıs Turkcell’e teknoloji transferi

Turkcell Teknoloji, yazılım ihracatını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile sürdürüyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell pazarlama etkinliğini artırmak ve otomatik pazarlama süreçleri oluşturmak amacıyla Turkcell Teknoloji tarafından geliştirilen kampanya yönetim sistemi çözümünü seçti. Turkcell Teknoloji ile gerçekleştirilen bu işbirliğinin Kuzey Kıbrıs Turkcell’e rekabet üstünlüğü sağlaması hedefleniyor. Sistem KKTC mobil iletişim sektöründe bir ilk olarak kullanılmaya başlandı.
Pazarlama süreçlerinin verimliliğinin artırılmasına, mesajların yenilikçi yöntemlerle iletilmesine ve daha kişiselleştirilmiş teklifler üretmeye yardımcı olan Turkcell Teknoloji Kampanya Yönetim Sistemi, bir kampanyanın yaşam döngüsündeki her süreç için akıllı araçlar sunan gelişmiş ve uçtan uca bir çözüm.
Turkcell Teknoloji adına açıklama yapan Genel Müdür Semih İncedayı, sistemi hem bugünün hem de geleceğin iş gereksinimlerini dikkate alarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenileyerek geliştirdiklerini ifade etti.
ETİKETLER : Sayı:783