Bilişim Dünyası 08 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Turkcell Teknoloji’den Kuzey Kıbrıs Turkcell’e teknoloji transferi

Turkcell Teknoloji, yazılım ihracatını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile sürdürüyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell pazarlama etkinliğini artırmak ve otomatik pazarlama süreçleri oluşturmak amacıyla Turkcell Teknoloji tarafından geliştirilen kampanya yönetim sistemi çözümünü seçti. Turkcell Teknoloji ile gerçekleştirilen bu işbirliğinin Kuzey Kıbrıs Turkcell’e rekabet üstünlüğü sağlaması hedefleniyor. Sistem KKTC mobil iletişim sektöründe bir ilk olarak kullanılmaya başlandı.
Pazarlama süreçlerinin verimliliğinin artırılmasına, mesajların yenilikçi yöntemlerle iletilmesine ve daha kişiselleştirilmiş teklifler üretmeye yardımcı olan Turkcell Teknoloji Kampanya Yönetim Sistemi, bir kampanyanın yaşam döngüsündeki her süreç için akıllı araçlar sunan gelişmiş ve uçtan uca bir çözüm.
Turkcell Teknoloji adına açıklama yapan Genel Müdür Semih İncedayı, sistemi hem bugünün hem de geleceğin iş gereksinimlerini dikkate alarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenileyerek geliştirdiklerini ifade etti.
ETİKETLER : Sayı:783

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN