Bilişim Dünyası 05 KASIM 2017 / 16:00

Türkiye’nin dijital ekosistemine tam destek

Oracle, 26 Ekim’de Türkiye’de hızlı büyüyen işletmeler ve kurumsal firmaların dijital dönüşümlerini hızlandırmalarına ve artık gömülü bir Yapay Zeka (AI) ile sunulan Oracle’ın yeni nesil SaaS bulut uygulamaları ile işlerini büyütmelerine yardımcı olmak amacıyla İstanbul’daki ilk Modern İş Forumu’na ev sahipliği yaptı. Gün boyu süren etkinlikte Oracle uzmanları, finans, insan kaynakları, operasyonlar, satın alma, pazarlama, satış, hizmet, tedarik zinciri ve BT fonksiyonlarını kapsayan ileri düzey bulut uygulamaları ile dijital çalışmaların gerçek hayata nasıl uygulanacağına dair konuşmalar yaptı.
“Dönüşümü gerçekleştirebilecek ve teknolojik yetkinliğe sahip işletmeler, dönüşüm kadar dönüşümün temposununun da ne kadar önemli olduğunun farkındalar” saptamasını yapan
Oracle Türkiye İş Uygulamaları Ülke Müdürü Feyza Narlı, “Modern İş Forumu etkinliği, işletmelere 21. yüzyılda daha verimli faaliyetler, farklılaşmış ürünler ve hizmetler, yeni pazarlara açılma, küresel talebe hızlıca yanıt verebilme ve müşteri deneyimlerini yeniden şekillendirerek liderlik etme konusunda yardımcı olmayı hedeflemekte” yorumunu yaptı.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics