Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2016 / 12:48

Türkiye’nin girişimcilik ekosistemi için büyük adım

Hackquarters, belli aralıklarla düzenlenecek French Innovative etkinliğinin ilkinde, Türkiye’de faaliyette olan Fransız şirketlerine global trendleri, pazarların kurallarını değiştiren girişimleri ve teknolojideki büyüme fırsatlarını anlattı.  Her şirketin dijital dönüşüm ve inovasyona bakış açısı farklı olduğundan çalışmaların şirketlere özel geliştirilen programlar kapsamında yürütülmeye devam edeceği açıklandı.
Hackquarters’ın yöneticisi Kaan Akın, “Programımıza katılan şirketlerle, kurumsal stratejilerini planlamaya, onların güçlü markalarının yanına hızlı ve sürekli inovasyonu ekleyip rekabette daha da öne geçmeleri için çalışıyoruz. Birçok Türk girişimcinin büyük şirketlerle ortaklık yapma ihtimalini çıkartıp, Türkiye ekosistemine değerli katkılar sağlıyor. Şirketler için şirket içi girişimcilik, yeni ürünlerin geliştirilmesi, kurumsal inovasyon ve girişimlerle şirketlerin bir araya gelebileceği platformları kurmak için çalışıyoruz ve bu konuda danışmanlık veriyoruz. Bu şirketlerin global olması dolayısıyla Türkiye’de üreteceğimiz teknolojinin de bu markaların operasyon yaptığı yerlere  iletme şansı doğuyor” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN