Bilişim Dünyası 07 NİSAN 2014 / 08:09

Türkiye’nin ilk çevrimiçi bilgi marketi

İnterpromedya bünyesinde bulunan başta BThaber, Bilişim 500 ve ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi gibi markaların, ürün ve kampanyalarının yer aldığı e-ticaret sitesi yayın hayatına başladı.

Sektördeki 25. yılını kutlayan İnterpromedya, organizasyon ve medya dışında e-ticaret sektörüne de el attı. İnterpromedya bünyesinde bulunan başta BThaber, Bilişim 500 ve ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi gibi markaların, ürün ve kampanyalarının yer aldığı e-ticaret sitesi geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.
Site üzerinden, Türkiye’nin en köklü bilgi teknolojileri gazetesi BThaber’e abone olmak mümkün. Ayrıca İnterpromedya tarafından her yıl Türkiye’de bilişimin kalkınmasını sağlayan ve cirolarına göre sıralanan ilk 500 teknoloji şirketinin yer aldığı Bilişim 500 yayını da e-ticaret platformunda satışa sunuldu.
BThaber’e üye olmak isteyen şirketler 6 aylık ve 1 yıllık iki seçenekten faydalanabiliyor. ipmmagaza.com web adresi üzerinden hizmet veren e-ticaret platformunda satışa çıkarılan ürünler arasında Bilişim 500 şirketlerinin ve bilgilerinin yer aldığı tanıtım CD’si aynı zamanda sadece çevrimiçi satış ile alışveriş yapan şirket ve kişilere özel kampanyalar da bulunuyor.
İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe’nin görevi devralmasıyla birlikte 25 yıllık şirket birçok konuda ilklere imza atan değişiklikler yapmaya başladı.
Sosyal medyada içerik yönetiminden yeni nesil dikey ve teknoloji etkinliklerine kadar, yapısını yenileyen İnterpromedya’nın son projesi e-ticaret sektörüne farklı bir bakış açısı getiriyor.
İnterpromedya‘nın imzasını attığı organizasyonların biletleri de site üzerinden satılacak.
Özel zirveler ve organizasyonlarda Türkiye’nin dört bir yanındaki katılımcılar, e-ticaret kolaylığıyla biletlerine ulaşabilecek. İnterpromedya özel kampanyalarla e-ticaret platformu üzerinden etkinlik bileti ve ürünler de satacak.
Bu özel e-satış platformuna ipmmagaza.com adresinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : İnterpromedya Sayı:966

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics