Bilişim Dünyası 23 TEMMUZ 2016 / 06:14

Türkiye bilişim sektörünün acı kaybı

Türkiye bilişim sektörünün önemli simalarından Mustafa Çağan vefat etti. Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışan ve son olarak SBS Türkiye ve Microsoft Türkiye firmalarında üst düzey yöneticilik yapan, TÜBİSAD yönetim kurulunda yer alan ve Türkiye bilişim pazarının büyüklüğü konusundaki araştırmalara imza atan Mustafa Çağan vefat etti.
Aynı zamanda atletizm sporu ile de uğraşan ve bu koşularını eğitime destek çalışmaları ile birleştiren Mustafa Çağan, Kayseri’de bir koşu sırasında beyin kanaması geçirerek vefat etti.
Sektörün sevilen simaları arasında yer alan ve koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Mustafa Çağan’ın cenazesi 18 Temmuz günü Teşvikiye Camii’nde öğle namazının ardından Edirnekapı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine, ailesi ve dostlarının yanı sıra bilişim sektöründen ve iş dünyasından da yoğun bir katılım gerçekleşti.
BTHABER Ailesi olarak merhuma rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
 
ETİKETLER : 1081 Mustafa Çağan

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN