Bilişim Dünyası 11 KASIM 2013 / 16:07

Türkiye ekibi yeni ofisinde

TP-LINK Türkiye, gelişen iş hacmi ve artan personel sayısı sonucunda yeni ofisine taşındı. Üç yıl içinde 10 kat büyüyen şirket, bundan böyle Ümraniye’de yeni ofisinde hizmetlerini sürdürecek.

TP-LINK Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, TP-LINK’in Türkiye’de de önemli başarılara imza attığını belirtirken, “Gerek satış kanalımız gerek kullanıcı sayımız çok hızlı büyüdü. Buna paralel yapılanmamızı sürdürdük. Bir yandan hem mağaza kanalına, hem de bayi kanalına yönelik kadrolaşma çalışmalarına devam ederken, diğer yandan ağ ürünleri için en önemli husus olan teknik destek yapılanması ile ilgili çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi. Dinçer, büyümeyi sürdürme hedefi ışığında daha büyük ve sosyal alanları da olan yeni ofislerine taşındıkları bilgisini verdi.

TP-LINK’in yeni ofisi toplam bin 200 metrekare büyüklüğünde iki kattan oluşuyor. Şirket büyümesine olanak verecek şekilde tasarlanan ofiste, toplantı salonlarından oyun-eğlence odasına kadar her tür olanak sağlanıyor.

 
ETİKETLER : TP-LINK Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN