Bilişim Dünyası 09 HAZİRAN 2014 / 16:24

"Türkiye fırsatları çok büyük"

Bilişim dünyasının duayenlerinden John W. Thompson Virtual Instruments’ın Türkiye’deki ilk yetkili iş ortağı olan Data Market tarafından 2 haftalık bir dünya turu kapsamında İstanbul’da ağırlandı.

Gerçek zamanlı altyapı performans yönetimi çözümleri sağlayan Virtual Instruments CEO’su John W. Thompson dünya turu kapsamında İstanbul’da müşterileri ve iş ortağı Data Market ile bir araya geldi. John W. Thompson ‘’ Türkiye pazarının gelişmekte olan ve takip edilmesi gereken bir pazar olduğunu aynı zaman da burada yer almalarının kendileri için stratejik bir önem taşıdığını belirtti. Thompson "Türkiye’de tüketici teknolojilerine odaklanıyoruz. Tüketici odaklı teknolojinin en büyük kullanıcısı ve aynı zamanda en büyük özel bankası müşterimizlerden birisi. Müşterilerinize sürekli iyi hizmet verebilmek için sistemlerinizi iyi durumda tutmanız gerekiyor. Çalışma yöntemimiz ABD ve Asya-Pasifik'te işimize yaradı ve Türkiye'de de kesinlikle işimize yarayacak’’ dedi.

"Türkiye fırsatlarının büyük olduğunu düşünmesek burda olmazdık!"

Bölge modelinin teknolojiyi en iyi şekilde temsil edebilecek sistem bütünleştirmeyi sağlamak olduğunu belirten John W. Thompson, Türkiye’deki iş ortağı Data Market ile en iyi şekilde çalışarak, VI’ın Türkiye pazarında yeni müşteri deneyimleri sağlamaları ve var olan müşteriler için en iyi çözümü sağlayan şirket olduğunu belirtti. Bunun için ‘’Virtual Instruments teknolojisini, Data Market çalışanlarına bütünleştirerek kullanıcılarımızın en iyi teknoloji ve hizmeti almalarını sağlamaları için özen gösterdiklerini’’ sözlerine ekledi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN