Bilişim Dünyası 18 MART 2014 / 10:52

TÜRKKEP’ten avantajlı KEP

Garanti Bankası, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) hizmetlerinde müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla TÜRKKEP ile işbirliği yaptı. Garanti Bankası’nın bireysel ve kurumsal müşterileri, www.garanti.com.tr internet şubesi üzerinden veya banka şubelerinden başvurarak, KEP adreslerini TÜRKKEP’ten yüzde 20 özel indirim avantajıyla alabiliyor.

ABD, Fransa, Belçika, İspanya, Avusturya, Almanya ve İtalya gibi ülkelerde milyonlarca kurum ve birey tarafından kullanılan KEP sisteminin Türkiye’de birkaç yıl içinde 5 milyonun üzerinde bireysel ve kurumsal kullanıcıya ulaşması öngörülüyor. Ayrıca KEP sisteminin kağıt masraflarından en az yüzde 50, gönderi masraflarından yüzde 80 ve arşiv masraflarından ise yüzde 90’dan fazla tasarruf sağlaması bekleniyor.

Türkiye genelinde yaygın TÜRKKEP Başvuru Merkezleri sayesinde Garanti Bankası’nın bireysel ve kurumsal müşterilerine gerekli tüm hizmetler, güvenli, hızlı, kaliteli, kolay ve avantajlı şekilde sağlanıyor; ayrıca isteyen müşteriler TÜRKKEP kayıt yetkililerini kendi adreslerine davet ederek işlemlerini bulundukları yerden yine indirimli olarak gerçekleştirebiliyor. Konu hakkında, TÜRKKEP’e 444 8 537 numaralı Müşteri Destek hattı üzerinden veya destek@turkkep.com.tr adresinden ulaşarak, 7 gün 24 saat her konuda TÜRKKEP’ten destek ve bilgi alınabiliyor.

 
ETİKETLER : Garanti Bankası TÜRKKEP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics