Bilişim Dünyası 16 OCAK 2011 / 18:00

TurkNet ve Arena işbirliği bayilere kazandırıyor

TurkNet’in Arena ile başlattığı işbirliği kapsamında, 8 bin Arena bayisi, TurkNet ADSL hizmetlerini sunarak ek kazanç sağlıyor. Arena bayileri, TurkNet’in yurt geneline yayılmış ADSL hizmetlerini satarak önemli bir ek kazanç elde ediyor. Arena bayileri, www.pencere.com üzerinde sunulan “TurkNet ADSL Bayi Online Satış Ekranları”nı kullanarak ADSL aboneliklerini doğrudan başlatabiliyor. Arena bayilerinin site üzerinde gerekli alanları doldurarak aboneliği başlatmasının ardından, abone sözleşmeleri ve modem teslimi gibi işlemler TurkNet merkezden kargo yoluyla yapılıyor. Bayilerin TurkNet ADSL satışı yapmak için Arena bayisi olmaları yeterli; TurkNet ile herhangi bir bayilik sözleşmesi imzalamalarına gerek duyulmuyor. Arena bayileri, www.pencere.com üzerinden satışlarını takip edebiliyor. Kurulan prim sistemi sayesinde, yapılan aboneliklere ait primleri doğrudan Arena’dan alıyor.
Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan TurkNet Bireysel Genişbant Hizmetleri Satış Müdürü Z. Meziyet Akbay, şöyle konuştu: “ADSL satışlarımızı Arena bayilerinde yaygınlaştırmak amacıyla başlattığımız işbirliği büyük bir başarıyla sürüyor. TurkNet’in sunduğu ADSL hizmetleri, hızı, kalitesi, uygun fiyatları, fatura ve ödeme kolaylıkları nedeniyle tüketiciler tarafından rahatlıkla tercih ediliyor” dedi.
ETİKETLER : Sayı:804

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN