Bilişim Dünyası 25 ŞUBAT 2014 / 10:25

TVConect'te tek Türk

AirTies, 10. TV Connect Ödülleri’nde  “TV Connect Industry Awards”da, “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde finale kaldı.

Ödüller, sektör devlerini Londra’da bir araya getiren 10. TV Connect Fuarı’nda 19 Mart’ta sahiplerini bulacak. AirTies, inovasyon, mükemmellik ve başarıların ödüllendirildiği “TV Connect Industry Awards”da “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde finale kaldı. “En İyi Destekleyici Teknoloji” kategorisinde ödül; silikon yapılı, destekleyici teknoloji, IP ve analiz çözümü sunan ürün, servis ve inovasyon alanındaki  teknolojilere veriliyor.

Son teknolojilerin tanıtıldığı TV Connect fuarı, 83 ülkeden 7500’i aşkın sektör çalışanını 18-20 Mart tarihlerinde Londra’da buluşturuyor. Fuara dünyanın önde gelen OTT, telekomünikasyon ve kablolu iletişim şirketleri ile yayıncı, içerik ve çözüm sağlayıcı şirketler katılıyor. “TV Connect Industry Awards”da ödüller 19 Mart’ta sahiplerini bulacak. Yarışmada AirTies değerlendirmeye alınan tek Türk markası.

2013 yılında cirosunun yüzde 60’dan fazlasını Kıta Avrupası’ndan elde eden AirTies,  11ac’ teknolosine sahip yeni ürün ailesini fuarda sunuyor. Geliştirdiği yeni teknolojiler ile dünyanın en hızlı kablosuz internet sağlayıcısı olarak konumlanan ürün, 4x4 11ac çip teknolojisi ile erişim hızını 1,7Gbit’e çıkartıyor.
ETİKETLER : AirTies

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics