Bilişim Dünyası 21 ARALIK 2012 / 16:59

U TURN TaxRefund, Türkiye’de

Ulusal ve uluslararası şirketlerin KDV uyum süreçleriyle ilgili hizmet vermek üzere Dubai’de kurulan U TURN; bugün Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Mısır, Güney Afrika, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, İspanya, Fransa, Hindistan, Tayland, Malezya, Hong Kong ve Çin’de bulunan şubelerinde, uluslararası şirketlere, vergi iadesi konusunda yardımcı oluyor.

U TurnTaxRefund, şirketlerin yurtdışına yaptıkları iş seyahatleri harcamalarında, vergi iadelerini yüzde 27 oranında azaltarak, vergi iadesi alma sürecini basitleştiriyor ve bu süreci başından sonuna kadar müşteri temsilcisi desteğiyle sağlıyor.

Uluslararası KDV düzenlemeleri gerçekleştiren U TurnTaxRefund, KDV incelemesi yapılacak şirketin, fatura işlemlerini kontrol ederek raporlama işlemlerini gerçekleştiriyor. Böylece şirketler; kendi ülkesi dışında iş yaptıklarında; iş seyahatleri, proje katılımları, yemek ve ulaşım harcamaları, internet ve telefon maliyetleri gibi birçok kalemdeki harcamalarını geri almak üzere yerel ve yabancı vergi süreçleriyle uğraşmıyor.

Vergi iadesi konusunda uzmanlık alanlarına göre hizmet veren U TurnTaxRefund; birçok farklı ülke için yapılacak vergi iadesi başvuruları tek bir yerden gerçekleştirmeyi sağlıyor.

Küresel vergi uyumu ve iadeleri konusunda uzmanlaşmış olan U TURN, şirketlere bu konuda özelleştirilmiş hizmetler sunarak, hem çifte verginin önüne geçiyor, hem de mevcutta yapılan harcamaların bir kısmının geri alınması konusunda hizmet veriyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics