Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2013 / 08:10

Uluslararası Netcad Kullanıcıları Konferansı için geri sayım başladı

Uluslararası Netcad Kullanıcıları Konferansı 2013, Ankara’da 26 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından Netcad kullanıcıları ve yazılım uzmanlarının bir araya geleceği konferansa; kamu kurumları, yerel yönetimler, özel sektör, üniversiteler, sivil toplum kuruluşlarından temsilcilerin yanı sıra 20’ye yakın ülkeden davetliler katılacak. Netcad’in yeni ürünleri, örnek projeleri ve başarı hikayeleri ile GIS dünyasındaki son gelişmeler bir gün boyunca konferans katılımcılarına aktarılacak.

Konferans sektörümüze yeni ufuklar açıyor
Netcad Genel Müdürü Ufuk Balcı, “Konferansımız Netcad’in yeni projeleri ve ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, uluslararası niteliğiyle sektörümüze yeni ufuklar açan bir boyut kazanmıştır. Konferansımız programı kapsamında gerçekleştirilecek panellerde kentsel dönüşüm, e-devlet bütünleştirmesi ve Netigma ile hazırlanmış projelerle ilgili teknik sunumlar ve konuşmalar gerçekleştirilecek. Ayrıca Netcad’in son yazılım çözümlerini de bu konferansta hem yurtiçi hem de yurtdışındaki kullanıcılarımıza tanıtma fırsatı bulacağız. Etkinlik, Netcad yazılımcıları ve teknik ekipleriyle kullanıcıların bir araya geldiği bir platform olacak” dedi.
Yarışma ve sürpriz ödüllerin olacağı konferansın programı, başvuru ve kayıt ile ilgili tüm bilgilere Netcad’in web sitesinden ulaşabilir: http://www.netcad.com.tr/unkk-2013/1392
ETİKETLER : Sayı:928
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN