Bilişim Dünyası 11 KASIM 2017 / 11:00

Univera’dan kurumlara özel sosyal ağ uygulaması

Türkiye’nin ilk kurumsal sosyal ağ uygulaması olan Panorama Social iş düzeninize yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Kurum içi kullanıma özel olarak geliştirilmiş yüzde 100 yerli yazılım olan Panorama Social, Univera’nın çözüm platformu Panorama’nın sunduğu yeniliklerden biri. İş odaklı sosyal ağ uygulaması olan Panorama Social kullanıcılarına yeni iş modelleri geliştirebilecekleri bir ortam sunarken keyifli ve etkileşimli çalışabilme imkanını da beraberinde getiriyor.
Panorama Social, Univera’nın çözüm platformu Panorama’nın diğer çözümleri ile entegre olarak iş süreçlerinin takibinin daha başarılı şekilde yapılmasını sağlıyor. Ayrıca ERP ve CRM uygulamaları ile de entegre çalışabilen Panorama Social, kurumlarda farklı iş modelleri ile daha verimli çalışma ortamları sunuyor.
Şirket içi anlık bilgi akışı, iş süreçlerinin eksiksiz ve başarılı şekilde tamamlanması için anahtar konumundayken Panorama Social da tam burada devreye giriyor. Anlık bilgilendirme, anlık yardım talebinde bulunma, görev atama, bilgi/belge/rapor/video/fotoğraf paylaşımı, etkinlik oluşturma ve yönetme, saha aktivitelerinin anlık paylaşımı gibi birçok özellik ile farklı lokasyonlarda çalışan personeli, tek bir ortamda buluşturuyor ve sürekli iletişimi sağlıyor. İş odaklı özelliklerinin yanında, çalışan sadakati, aidiyet, kurum kültürünün yaygınlaştırılması, çalışan farkedilirliği gibi konularda da fayda sağlıyor.  
Panorama Social yarattığı çevrimiçi ofis ortamı ile birbirinden uzakta çalışan ekiplerin anlık iletişim kabiliyetlerini arttırıyor. İletişimi güçlendiren ve hızlandıran Panorama Social, kurum içi duyuru, bülten yayını, aktivite planları gibi konularda da firmalara çözüm sunuyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics