Bilişim Dünyası 23 NİSAN 2017 / 16:04

Univera, yeni nesil teknolojiler ile güçleniyor

Mobil satış ve lojistik otomasyonu konularında sektöre yön veren şirketler arasında yer alan Univera bu yıl 16. kez düzenlediği Mobil Teknolojiler Günü’nde konuklarını ağırladı. 1992 yılında kurulan Univera bu yıl 25. yaşına özel bir etkinlikle mobil alandaki çözümlerini iş dünyasıyla paylaştı. Sheraton Grand İstanbul’da düzenlenen etkinlik pek çok farklı sektörden katılımcıya kapılarını açtı. 
“Bilgi ile güçleniyor teknoloji ile yenileniyoruz” sloganı ile başlayan etkinliğin ilk konuşması Univera Ortak Kurucusu Cüneyt Ersin tarafından yapıldı. Her yıl geliştirmekte oldukları teknolojileri katılımcılara sunmaktan gurur duyduklarını söyleyen Cüneyt Ersin, katılımcı sayısının her geçen yıl artmasında duydukları memnuniyetin altını çizdi. 25 yıldır aynı ruh ve vizyon ile heyecanlarını koruduklarını ileten Ersin “Merkezde IoT olmakla birlikte yeni nesil teknolojilere her yıl olduğu gibi öncelik vermekteyiz” dedi.
Univera Kurucusu Selehattin Tosuner de “Geçtiğimiz yıllardaki hedefimiz 10 milyon lira değer kazanmak idi ve bunu başardık. Önümüzdeki 4 sene için ise başlıca hedefimiz çıtayı 20 milyona çıkarmak” dedi. Bununla birlikte Ar-Ge yatırımlarına toplam karlarının yüzde 35’ini ayırdıklarını belirten Tosuner, katılımcılara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.
Univera’nın servis uygulamaları hakkında da detaylı bilgilerin sunulduğu sunumlarda, EnRoute, Quest, LojiTek ve Stokbar uygulamaları ürün müdürleri tarafından anlatıldı. Saha satış sistemleri, tedarik ve lojistik sistemleri, depo ve üretim takip sistemleri ve mobil iş yönetim sistemleri konusunda geliştirilen uygulamaları kullanan firmaların öncesi ve sonrasındaki iş yapış süreçlerinin ne denli değiştiğinin de altı çizildi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics