Bilişim Dünyası 26 KASIM 2013 / 10:09

Üst düzey BT yöneticilerinin yıllık buluşması

Avrupa'da 20 yıldır faaliyette olan Management Events şirketi, Türkiye'deki ilk "600Minutes Executive IT" etkinliğini geçtiğimiz hafta 14 Kasım 2013 Perşembe günü Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel'de düzenledi.

Katılımcıların isme özel davetle katıldığı platform, Türkiye'nin en büyük şirketlerinin BT üst düzey yöneticilerini, BT yönetimindeki eğilimler hakkında yeni bilgiler edinmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere biraraya getirdi. Etkinlikte  konuşulan ana başlıklar şunlardı: Değişen dünyada BT ve CIO'nun görevleri, sosyal medya, büyük veri, BT projelerinin iş değeri ve mobil teknolojiler oldu. Etkinliğin sonunda Avrupa'nın 9 ülkesinde geleneksel olan  " Executive IT of the Year 2013"  sahibini buldu. Ödül, Yapı Kredi Bankası Bilişim Teknolojileri ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan’a verildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN