Bilişim Dünyası 24 ARALIK 2013 / 10:48

Uygulama geliştiriciler için DVLUP

Nokia Lumia serisinin zengin uygulama dünyasına katkıda bulunan geliştiriciler, DVLUP ile uygulama yarışmalarına katılabiliyor, yeni uygulama geliştirebiliyor, mevcut uygulamaların kalitesini artırabiliyor, soru-cevaplara katılabiliyor. Uygulama geliştiriciler her katıldıkları aktiviteden puan kazanıyor. Geliştiriciler bu puanları ister ödüller için ister kendi uygulamalarını Windows Phone Marketplace’de tanıtmak için kullanabiliyorlar.

Nokia, bu tanıtım fırsatı ile uygulama geliştiricilere dünyada bir ilk sunuluyor. Çoğu uygulama mağazası, tanıtım çalışmalarını kontrol etmek için algoritmalara ve mağaza sahiplerine güvenirken, DVLUP.com sayesinde uygulama geliştiriciler Marketplace’teki “öne çıkan uygulamalar” altında uygulamalarını duyurabiliyor. DVLUP geliştiricilerin uygulamalarının tanıtım desteği olarak kullanılabilen rozet ve deneyim puanı (“XP”) kazanmasına yardım etmek için oyunlaştırma tekniklerini kullanıyor. Buna ek olarak, geliştiriciler yüksek kalitede uygulamalar oluşturarak fazladan puanlar kazanabiliyor, hatta sergileme için daha büyük fırsatlara kapı açabiliyor.

 
ETİKETLER : Nokia Lumia

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN