Bilişim Dünyası 28 MART 2010 / 18:00

Uyumsoft, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü projesini gerçekleştirecek

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü iş ve hizmet süreçlerini, Uyumsoft yazılım çözümleriyle yönetecek. Uyumsoft, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün Türk Boğazı ve Marmara geçişleri, seyir planlama (SP1), seyir yardımcıları, tahlisiye, telsiz haberleşmesi ve amatör telsiz haberleşmesi hizmetlerinin e-Devlet Kapısı ve Ulusal Ulaştırma Portalı’na bütünleştirilmesi için web servis ve arayüz geliştirme faaliyetlerinin yapılması projesini geçtiğimiz günlerde üstlendi. KEGM hizmetlerinden altı farklı hizmet grubu altında toplam 11 hizmet, Uyumsoft ERP yazılım teknolojileri ile birbirine bütünleşik hale getirilecek.
Bütünleştirilecek  olan hizmetler arasında; Fener ve tahlisiye ücreti borç sorgulama ve ödeme işlemleri; telsiz haberleşmesi fatura sorgulama ve ödeme işlemleri; INMARSAT abonelik başvurusu işlemleri; boğazlar ve marmara geçiş hizmetleri; SP1 hizmetleri; seyir yardımcısı talep formu; arızalı seyir yardımcısı ihbar başvuru hizmeti; seyir yardımcısı işletme izni müracaat formu gibi hizmet birimleri  yer alıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN