Bilişim Dünyası 06 NİSAN 2015 / 09:22

Vector’e uluslararası kalite ödülü

Vector Bilgi Teknolojileri, kalite kültürü ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) tarafından Uluslararası Kalite Zirvesi’nde “Century International Quality Era - Altın Kategori Ödülü’ne layık görüldü. Vector Bilgi Teknolojileri; müşteri memnuniyeti, liderlik, teknoloji, en iyi uygulama, iş sonuçları, ISO 9001 ve toplam kalite yönetimi (QC100) kategorilerindeki uygunluğu doğrultusunda, geçtiğimiz 10 ay içinde Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York’ta yapılan yıllık toplantılarda, 116 ülkeden şirket liderlerinin bir araya gelerek yaptıkları oylama sonucunda bu ödülü almaya hak kazandı.

Ödüle yönelik değerlendirmelerde bulunan Vector Genel Müdürü Serdar İçaağasıoğlu, “Şirketimizin çalışma prensipleri arasında yer alan ve asla taviz vermeyi düşünmediğimiz kalite ve sürdürülebilirlik ilkelerimizin sınırları aşıp uluslararası otoritelerin dikkatlerini çekmesi ve en nihayetinde tescillenmesi bizleri çok memnun etti. BID’nin bizleri layık gördüğü ödüle aday olamıyorsunuz ve değerlendirme sürecinden haberiniz dahi olmuyor. İş yapış modelimizin doğal olarak ödüllendirilmesi bizim için gurur verici” dedi.

Arcelor Mittal, Wall-Mart, Karspersky, Indian Oil gibi dünya devlerinin layık görüldüğü bu ödülü ülkemizden daha önce Doğuş Holding, Sabancı Vakfı, Kardemir, Digitürk ve İGDAŞ almaya hak kazanmıştı. Kişi, kurum ya da kuruluşların kendiliğinden aday olamadığı ödül, liderlik, planlama ve karar verme, müşteri memnuniyeti, çevreye saygı, kurumsal sosyal sorumluluk, inovasyon, yenilik ve teknoloji, mükemmellik, toplam kalite yönetimi gibi kriterler gözetilerek veriliyor.
ETİKETLER : 1016

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics