Bilişim Dünyası 22 HAZİRAN 2015 / 06:47

Vector, en iyiler arasında

Fiziki kaynaklarına yaptığı yatırımların yanı sıra beşeri kaynaklarına verdi değerle de dikkat çeken Vector grubu, “Türkiye’nin en iyi iş verenleri – 2015” listesinde yer aldı.

Çalışanlarını mutlu edemeyen bir şirketin başarılı olamayacağı ilkesiyle yola çıkan Vector, hem çalışanlarını hem de müşterilerini memnun etmeyi başaran ender şirketler arasında yer almayı başardı.

Dünyada 49 ülkede faaliyet gösteren ve bulunduğu tüm ülkelerde en iyi işverenlerin belirlenmesinde araştırma yöntemleri ile önemli bir saygınlığa ve öncülüğe sahip olan Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin en iyi işverenlerini yaklaşık bir yıl süren analizler sonucunda belirledi. Bu analizler sonucunda Vector Grubu, “Türkiye’nin En İyi İş Verenleri” listesine girmeye hak hazandı. Türkiye’de üçüncü kez açıklanan listede, çalışan odaklı yönetim anlayışıyla insan dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahip 25 şirket yer aldı.

Vector Bilgi Teknolojileri CEO’su Serdar İçağasıoğlu, “Şirketlerin tüzel kişiliği çalışanlar vasıtası ile ete kemiğe bürünmektedir. Şirketimiz 7 yaşında genç bir yapı ve Vector Ailesi olarak bizlerin bir gelenek ve iş yapış modeli oluşturmaya yönelik ortak kaygısı bulunmaktadır. İlk yazdığımız vizyon metnimizde ‘en çok çalışılmak istenen şirketler’ arasında yer almak gibi bir hedef belirlemiştik. Oluşturduğumuz ve geliştirmek için çaba gösterdiğimiz kurum kültürümüzün takdir edilmesi ve bunun bir sonucu olarak “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasında yer almamız gurur verici.” dedi. İçağasıoğlu sözlerini “Vector ailesinin her bir ferdinin mutluluğu bizleri bugünlere getirdi. Şimdi bizlere düşen görev bu önemli nişaneyi koruyup geliştirmektir” diyerek tamamladı.

 
ETİKETLER : 1027

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN