Bilişim Dünyası 08 ŞUBAT 2013 / 11:30

Vector'ün hedefi OT/VT'de tek olmak

Şirketlerin iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan çözümleri sunan Vector Bilgi Teknolojileri, kurumsal mobilite ve izlenebilirlik alanlarında rekabet avantajı sağlayan ürün, hizmet ve çözüm önerilerini geliştiriyor.

Vector Bilgi Teknolojileri İş Geliştirme Müdürü Gülden Tanyeri, Vector’ün son dönemde gerçekleştirdiği birbirinden büyük projeleri ve yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Gülden Tanyeri yaptığı açıklamada; “Hedefimiz; OT/VT (Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama) sektöründe hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yaptıkları BT yatırımlarında tercih ettikleri tek tedarikçi olmak. Bu hedefe ulaşmak için ürün ve hizmet ağımızı genişleterek taleplere cevap verecek güce ulaşıyoruz. Türk Telekom Grubu'nun çatısı altında Türkiye'nin en büyük kiosk ve sayısal imza sağlayıcısı olan İnnova Bilişim ile partnerlik anlaşması yaparak dönemin en gözde ürünlerini bünyemize kattık. Bunun yanında lojistik ve üretim süreçleri başta olmak üzere tüm iş süreçlerinde kullanımı hızla yaygınlaşacak olan RFID (Radyo Frekanslı Tanıma Sistemleri ) alanında da ciddi yatırımlar gerçekleştirdik” dedi.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN