Bilişim Dünyası 30 HAZİRAN 2014 / 08:12

Veeam iş ortaklarıyla bir araya geldi

Modern veri merkezlerine veri koruma sağlayarak yenilikçi çözümler sunan Veeam Software, düzenlediği Veeam on Tour Türkiye 2014 etkinliği ile iş ortaklarını, dağıtıcılarını, müşterilerini ve profesyonelleri bir araya getirdi. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte sanallaştırma ve bulut için tasarlanan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümler tanıtılırken gerçek hayattan örnekler de verildi. Katılımcılar ayrıca yüksek hızda veri kurtarma ve veri kaybını önleme konusunda diğer şirketlerin deneyimlerini ilk ağızdan dinleme fırsatı da buldu.
Veeam, etkinlikte tüm uygulama ve verilerin her zaman istenilen her yerden erişilebilir olmasına olanak tanıyan modern veri merkezleri için en kritik teknolojileri üzerinde barındıran Veeam Availability Suite çözümünün Ağustos ayında piyasaya sunulacağını duyurdu. EMC, HP ve NetApp’ın depolama ürünleri ile birlikte çalışabilen çözüm, veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Etkinlikte ayrıca, 2014’ün üçüncü çeyreğinde pazara sunulacak olan Veeam Management Pack v7 for System Center da tanıtıldı.
Microsoft Bulut ve Kurumsal Çözümler İş Grubu Müdürü Mehmet Üner, Veeam’ın geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin ötesine geçen yenilikçi çözümleri, Microsoft’un sunucu ve bulut ailesiyle en iyi şekilde bütünleşik olarak modern veri merkezi anlayışını desteklediğini söyledi. Üner, Veeam On Tour etkinliğinde, Veeam ile birlikte kurumlara işlerini optimize edebilmelerini sağlayacak ortak çözümleri ve iş ortaklarına sundukları katma değer ve avantjajları anlatma olanağı bulduklarını da sözlerine ekledi.
ETİKETLER : Sayı:978

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN