Bilişim Dünyası 30 HAZİRAN 2014 / 08:12

Veeam iş ortaklarıyla bir araya geldi

Modern veri merkezlerine veri koruma sağlayarak yenilikçi çözümler sunan Veeam Software, düzenlediği Veeam on Tour Türkiye 2014 etkinliği ile iş ortaklarını, dağıtıcılarını, müşterilerini ve profesyonelleri bir araya getirdi. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte sanallaştırma ve bulut için tasarlanan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümler tanıtılırken gerçek hayattan örnekler de verildi. Katılımcılar ayrıca yüksek hızda veri kurtarma ve veri kaybını önleme konusunda diğer şirketlerin deneyimlerini ilk ağızdan dinleme fırsatı da buldu.
Veeam, etkinlikte tüm uygulama ve verilerin her zaman istenilen her yerden erişilebilir olmasına olanak tanıyan modern veri merkezleri için en kritik teknolojileri üzerinde barındıran Veeam Availability Suite çözümünün Ağustos ayında piyasaya sunulacağını duyurdu. EMC, HP ve NetApp’ın depolama ürünleri ile birlikte çalışabilen çözüm, veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Etkinlikte ayrıca, 2014’ün üçüncü çeyreğinde pazara sunulacak olan Veeam Management Pack v7 for System Center da tanıtıldı.
Microsoft Bulut ve Kurumsal Çözümler İş Grubu Müdürü Mehmet Üner, Veeam’ın geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin ötesine geçen yenilikçi çözümleri, Microsoft’un sunucu ve bulut ailesiyle en iyi şekilde bütünleşik olarak modern veri merkezi anlayışını desteklediğini söyledi. Üner, Veeam On Tour etkinliğinde, Veeam ile birlikte kurumlara işlerini optimize edebilmelerini sağlayacak ortak çözümleri ve iş ortaklarına sundukları katma değer ve avantjajları anlatma olanağı bulduklarını da sözlerine ekledi.
ETİKETLER : Sayı:978

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics