Bilişim Dünyası 23 OCAK 2016 / 16:24

Veeam Türkiye ağı genişliyor

Şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin tedarikçisi Veeam Software distribütör ağına Armada Bilgisayar katıldı. Armada’yla anlaşmanın sonucu olarak Veeam’in Türkiye’de çalıştığı distribütör sayısı da üçe yükseldi. Veeam’in distribütör ağına katılan Armada, Avnet ve Ingram Micro Aptec ile Veeam’in Veeam ProPartner programına yeni satıcıların katılması amacıyla kapsamlı destek sağlayarak, BT pazarında güçlenmesine yardım edecek, Veeam erişilebilirlik çözümleri satan iş ortaklarına satış sonrası teknik ve pazarlama desteği sağlayacak.
Armada Bilgisayar’ın Genel Müdürü Mustafa Güven, 7/24 erişimin işletmeler için çok önemli hale geldiğini belirtirken, “Veeam’in erişilebilirlik çözümleri, modern veri merkezlerinin üzerine inşa edildiği sanallaştırma, depolama ve bulut teknolojilerini kullanarak yüksek hızlı kurtarma, kendini kanıtlamış koruma sağlarken veri kaybının da önüne geçilmesine yardımcı oluyor” dedi. Veeam Software Türkiye Ülke Müdürü Ozan İnan da, Armada Bilgisayar ile yapılan işbirliğinin Veeam’e güç katacağını belirtirken, “Bu işbirliği, orta ve büyük boyutlu şirketler pazarında payını artırmaya devam ederek, 2018’de 1 milyar dolar ciroya ulaşmayı hedefleyen Veeam’in amaçlarıyla paralellik gösteriyor. Armada’nın Türkiye’deki yaygın kanal ağı aracılığıyla daha fazla şirkete ulaşacağımıza ve şirketlerin aradıkları erişilebilirlik çözümlerine kavuşmalarına yardımcı olacağımıza inanıyoruz” yorumunu yaptı.
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN