Bilişim Dünyası 26 KASIM 2014 / 14:35

Veeam, yenilikleri paylaştı

Modern veri merkezleri için kesintisiz veri koruma sağlayarak çözümler sunan Veeam® Software’in ‘Veeam on Tour’ etkinliği 26 Kasım Çarşamba günü Ankara JW Marriott Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlikte Veeam müşterileri, iş ortakları, dağıtıcıları ve BT uzmanları ile biraraya gelerek modern veri merkezlerine yönelik en yeni eğilimleri dinleme fırsatı yakaladı.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı Veeam on Tour’da, çözümler anlatılırken, başarı hikayeleri katılımcılarla paylaşıldı. Veeam on Tour için Ankara’ya gelen Veeam Software Güney EMEA (Europe, Middle East and Africa-Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Başkan Yardımcısı Olivier Robinne, etkinlikte yaptığı konuşmada Veeam’in gelişimi ve 2015 stratejilerini aktardı. Veeam olarak 27 çeyrek dönemdir çift haneli büyüme gerçekleştirdiklerine değinen Olivier Robinne, verilere her an erişebilme gerekliliği duyan şirketlere kesintisiz veri koruma sağladıklarını söyledi. Olivier Robinne, “Bu etkinliklerde her ülkenin yerel BT uzmanlarıyla biraraya gelme şansı elde ediyoruz. Bu yolla birebir temas kurup ihtiyaçlar hakkında ilk ağızdan bilgi sahibi olabiliyoruz. İstikrarlı büyümemizi de bu yöntemlere borçluyuz” dedi.

 
ETİKETLER : veeam
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN