Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2012 / 14:46

Vektör Barkod, büyüme hedeflerini açıkladı

Kurumlara mobil teknoloji çözümleri sunan şirketlerden Vektör Barkod, iş ortağı Avnet ile birlikte gerçekleştirdiği Vektör Tanıtım Etkinliği’nde şirketin kuruluşu, felsefesi ve ihracata yönelik çözümlerini katılımcılarla paylaştı. Çırağan Kempinsky Otel’de düzenlenen etkinlikte Vektör Barkod, hedeflediği “ihtiyaca yönelik” teknoloji çözümlerini müşterilerine tanıtırken, Motorola OT/VT ürün ve çözümleri ile ilgili güncel bilgileri katılımcılarla paylaştı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vektör Barkod Genel Müdürü Serdar İçağasıoğlu, etkinliğin mobil iş alanındaki gelişmeleri yeni iş ortakları ile paylaşma konusunda oldukça yararlı olduğunu söyledi. İçağasıoğlu, hali hazırda iş ortaklığı yaptıkları Motorola Solutions ürünleri ve kullanım kolaylıklarını, müşterilere aktararak bilgilendirici bir etkinlik düzenlediklerine inandığını belirtti.
Şirket hakkında bilgiler veren Vektör Barkod Pazarlama ve Satış Direktörü Halit Erol Şengünler, şirketin felsefesinin temelinde çalışan memnuniyetinin yattığını söyledi. Konuyu açan Şengünler, çalışanları mutsuz olan şirketlerin, müşterilerini memnun etmesinin mümkün olmadığının altını çizdi.
Çalışanlarını gerek maddi, gerek manevi olarak memnun etmeye çalıştıklarını söyleyen Şengünler, bu sayede çalışanların da müşterileri memnun edebileceğini vurguladı.
Şirketin kurulmasının üçüncü senesi olmasına rağmen, sürekli olarak kâr ettiğini söyleyen Şengünler, Mayıs 2012 itibariyle geçtiğimiz yıla göre yüzde 185 artış yaşadıklarını ifade etti. Kuruldukları ilk yıl 1 milyon lir kâr ettiklerini belirten Şengünler, 3 yıl içinde bu rakamın 6,1 milyona çıktığını sözlerine ekledi.
Elde ettikleri kârın yüzde 10’luk kısmıyla sosyal sorumluluk projelerine yatırım yapmak istediklerini söyleyen Şengünler, müşterilerine sundukları profesyonel hizmetleri sürdüreceklerini belirterek sözlerini noktaladı.
ETİKETLER : Sayı:873

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics