Bilişim Dünyası 10 TEMMUZ 2013 / 12:01

Veri korumasında sadelik

CA Technologies, popüler açık kaynak platformları üzerindeki sanal ve fiziksel sunucularda yer alan verilerin hem hızlı hem de kolay biçimde korunması ve kurtarılmasına yönelik fonksiyonlar sunan Linux için CA ARCserve D2D ürününü pazara sundu. İmaj tabanlı bir çözüm olan Linux için CA ARCserve D2D, kurumların yedekleme pencerelerine sıkıştırılmış kritik sistemlerinin, uygulamalarının ve verilerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı oluyor. Microsoft Windows için CA ARCserve® D2D ürününün tamamlayıcısı olan Linux için CA ARCserve D2D eksiksiz bir çözüm.

Linux için hazırlanan CA ARCserve D2D günümüzün kurtarma noktasına ilişkin taleplerini karşılamak üzere hızlı ve sık yedekleme alınmasına imkan veriyor. Çözümün sunduğu esnek kurtarma seçenekleri, iş akışında yaşanan kesintileri azaltırken, hızlı kurtarma zamanına ilişkin hedeflerin karşılanmasını da destekliyor. Ürünün veri güvenliği sağlamaya yönelik işlevselliği çok farklı uygunluk gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı oluyor.

CA ARCserve veri sıkıştırma fonksiyonalitesi yedekleme ilişkili veri depolama ihtiyacını ve maliyetleri azaltıyor. Gözetimsiz bare-metal kurtarma özelliği sistemlerin kolay ve hızlı bir biçimde biribirine benzeyen ya da benzemeyen fiziksel ya da sanal sunuculara geri yüklenmesini sağlamaktadır. Bu ise kurtarma altyapısı açısından müşterilere büyük esneklik getirir. Granüler kurtarma ise herhangi bir kurtarma noktası imajından tek tek dosyaların geri yüklenmesine imkan vermektedir..

Kullanıcılar Linux için hazırlanan CA ARCserve D2D çözümüne kolay kullanımlı Web 2.0 konsolu üzerinden ulaşıyor. Söz konusu konsol merkezi yönetim, tüm korunan Linux sunucuların konfigürasyonu ve raporlaması gibi fonksiyonların yanı sıra sorunsuz çalışan otomatik ajan kurulumu özelliğine de sahip.

Linux için hazırlanan CA ARCserve D2D, her bir sunucu (ya da sanal makina) bazında lisanslanabiliyor. Aynı zamanda CA ARCserve yönetilen kapasite (her-Terabyte için) ve sanal sunucu soket başı tekliflerinde de da yer almaktadır.

CA Technologies Veri Yönetimi Ürün Dağıtımından Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Fairbanks ise BT birimlerinin, Linux ile güçlendirilenler de dahil olmak üzere tüm görev-kritik bilgi sistemlerini korumak için harcadıkları zaman ve çabayı süratle azaltmaları gerektiğinin altını çiziyor.
ETİKETLER : CA Linux

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics