Bilişim Dünyası 17 KASIM 2014 / 10:30

Veri merkezlerinde büyüyen potansiyel

Birçok başlıkta Türkiye bilişim sektörünün gelişimi, hem veri miktarının artmasını sağlıyor hem de bu konuda her ölçekte şirketin BT yatırımlarında sürekliliği beraberinde getiriyor. Tüm bu gelişmelerin ışığında, bu yıl beşinci kez gerçekleştirilecek olan Datacenter Dynamics Converged Istanbul 2014 Konferansı, sektörü, başarı hikayelerini ve potansiyel müşterileri biraraya getirecek.

4 Aralık'ta Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Datacenter Dynamics Converged İstanbul 2014, son kullanıcılar ve müşteriler için ihtiyaçları paralelinde çözüme erişim sağlayacak bölgesel bir bilgi haritasını ortaya koyacak. Küresel bazda en iyi uygulamalar ve en son teknolojilerin de ele alınacağı etkinlik, Türkiye veri merkezi sektörünün potansiyelini görmek ve geleceğini şekillendirmek için önemli bir fikir paylaşım platformu olacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını Kalkınma Bakanlığı Kalkınma Araştırmaları Merkez Başkanı Emin Sadık Aydın yapacak. Ayrıca gündemdeki konuları en etkin biçimde ele almak için yetkin isimlerin sunumlarını içeren paralel oturumlarla dört ana başlık hazırlandı: ‘Tasarım ve Strateji’, ‘Güç ve Soğutma’, ‘BT ve Ağlar’ ve ‘Bulut ve Colocation’.

 
ETİKETLER : 996