Bilişim Dünyası 17 KASIM 2014 / 10:30

Veri merkezlerinde büyüyen potansiyel

Birçok başlıkta Türkiye bilişim sektörünün gelişimi, hem veri miktarının artmasını sağlıyor hem de bu konuda her ölçekte şirketin BT yatırımlarında sürekliliği beraberinde getiriyor. Tüm bu gelişmelerin ışığında, bu yıl beşinci kez gerçekleştirilecek olan Datacenter Dynamics Converged Istanbul 2014 Konferansı, sektörü, başarı hikayelerini ve potansiyel müşterileri biraraya getirecek.

4 Aralık'ta Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan Datacenter Dynamics Converged İstanbul 2014, son kullanıcılar ve müşteriler için ihtiyaçları paralelinde çözüme erişim sağlayacak bölgesel bir bilgi haritasını ortaya koyacak. Küresel bazda en iyi uygulamalar ve en son teknolojilerin de ele alınacağı etkinlik, Türkiye veri merkezi sektörünün potansiyelini görmek ve geleceğini şekillendirmek için önemli bir fikir paylaşım platformu olacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını Kalkınma Bakanlığı Kalkınma Araştırmaları Merkez Başkanı Emin Sadık Aydın yapacak. Ayrıca gündemdeki konuları en etkin biçimde ele almak için yetkin isimlerin sunumlarını içeren paralel oturumlarla dört ana başlık hazırlandı: ‘Tasarım ve Strateji’, ‘Güç ve Soğutma’, ‘BT ve Ağlar’ ve ‘Bulut ve Colocation’.

 
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN