Bilişim Dünyası 26 KASIM 2014 / 13:46

Veri merkezlerinde yenilikler paylaşılacak

Huawei, 4 Aralık Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Data Center Dynamics etkinliğinde veri merkezi çözümlerini ziyaretçilerle paylaşacak. Huawei Teknoloji Çözümlerinden Sorumlu Global Başkanı Ron Raffensperger de etkinlikte yer alarak, veri merkezi kapasitesinin yönetimine, bu kapasitenin daha verimli kullanımına ve Huawei’nin küresel teknoloji çözümlerine yönelik bir konuşma gerçekleştireceği gibi, Huawei’nin gelecek planları çerçevesinde şekillenecek iş süreçlerine dair ipuçları da verecek.

30 yılı aşkın bir süredir BT alanında, özellikle yüksek performanslı bilgisayarlar ve büyük veri alanlarında tecrübe sahibi olan Raffensperger, Data Center Dynamics etkinliği ziyaretinden önce şunları söyledi:

“İş yapış yönteminin ve sonuçlarının geliştirilmesi için veri merkezi değişiminin gerçekleşmesi önemli. Bu değişim (transformation) ancak adım adım yapılacak bir süreç yönetimi ile sağlanabilir. Huawei, veri merkezi değişimi ile ilgili süreçleri, mimariyi ve altyapıyı, bu bağlamda sağlayabilecek yetenekte.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN