Bilişim Dünyası 29 MART 2013 / 16:21

VeriFone, 50 ülkeyi İstanbul'dan yönetecek

VeriFone Güney Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanlığı’na getirilen Bülent Özayaz, İstanbul’dan 50 ülkeyi yönetmeye başladı. 

Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri VeriFone’da, yeni yönetici atamaları açıklandı.  Bülent Özayaz, VeriFone Güney Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanlığı’na getirildi.

VeriFone’da geçen yıl Güney Avrupa ve Rusya Bölgesi’nden sorumlu kıdemli başkan yardımcılığı görevini üstlenen Bülent Özayaz’ın yetki alanı Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı da içine alacak şekilde genişletildi.

VeriFone’da 4 yönetim başkanlığından biri olan Güney Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanlığı’na getirilen Bülent Özayaz, bundan böyle İstanbul’dan Türkiye, Rusya, Yunanistan, Balkan ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri , Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de içinde yer aldığı 50 civarında ülkeyi yönetecek.

VeriFone Güney Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Başkanı Bülent Özayaz, konuya ilişkin olarak, VeriFone Türkiye ofisinin başarısının yönetim bölgesinin gelişmesinde etkili olduğunu ve Türkiye’nin VeriFone’nun 50 ülkeyi yöneten bölgesel üssü haline geldiğini söyledi.

Özayaz, Türkiye’nin bankacılık ve finans sektöründeki gelişmelere paralel olarak, ödeme sistemleri alanında da bölgenin en öncü, en inovatif ve dolayısıyla da en etkin ve güçlü ülkesi haline geldiğini de dile getirdi.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN