Bilişim Dünyası 24 ŞUBAT 2014 / 08:08

VeriFone büyümeye devam ediyor

Finans, bankacılık, perakende, hizmet, petrol, kamu ve sağlık sektörleri için güvenli ödeme sistemleri üretimi, satış ve teknik destek hizmeti sunan VeriFone, Türkiye’de büyümeye devam ediyor.
VeriFone’un dünya genelinde bulunan dört başkanlık merkezinden birisi de İstanbul’da bulunuyor. İstanbul’un bölgesel üs olarak seçilmesinin üzerinden geçen altı yılda faaliyet alanını 14 ülkeden 50’nin üzerinde ülkeye genişleten VeriFone, Türkiye’de genç ve dinamik bir ekiple çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde basın mensupları ile bir araya gelen VeriFone Türkiye, Güney Avrupa, Rusya, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Bülent Özayaz ile VeriFone Türkiye, Güney Avrupa ve Rusya Genel Müdürü Onur Altınbaş, VeriFone’un Türkiye’deki yapılanması ve gelecek planları ile ilgili çeşitli bilgiler verdiler.
VeriFone Türkiye’nin proaktif yaklaşımı ile küresel ve yerel ürünler geliştirebilen bir yapıya sahip olduğunu belirten Bülent Özayaz, “Verifone, Türkiye’de bankacılık dışı projelerde de yüzde 90’lık pazar payının sahibi. Türkiye’deki başkanlık yönetiminde 50’den fazla ülkenin bulunmasından büyük gurur duyuyoruz. Hemen herkesin 35 yaşın altında olduğu genç ve dinamik ekibimizle yarattığımız sinerji VeriFone Türkiye’nin başarısının temelini oluşturuyor” dedi. Onur Altınbaş ise sektörün ihtiyaçlarına göre geliştirilen yenilikçi çözümlerden biri olan veri merkezi hakkında çeşitli bilgiler verdi ve sözlerine şöyle devam etti: “VeriFone, 1 milyon dolardan fazla yatırımla Türkiye’de ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz) Veri Merkezi’ni hizmete sundu. Kredi kartı sektöründe tüm dünyada kabul edilen bir güvenlik sertifika standardı olan PCI-DSS (Payment Card Industry – Data Security Standarts) ile VeriFone’un servis sağlayıcı olarak hizmet verdiği veri merkezi, banka, üye işyeri ve tüketicileri koruyan güvenli altyapısı sayesinde hızlı ve esnek çözümler sunuyor.” Toplantıda ayrıca Türkiye’de hayata geçen yazar kasa – POS bütünleşmesi süreci ile ilgili çeşitli bilgiler de verildi.
ETİKETLER : Sayı:960 VeriFone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics