Bilişim Dünyası 19 KASIM 2015 / 15:30

Verimlilik, yeni iletişim platformu ile artıyor

Karel, ileri teknolojileri kullanarak geliştirdiği yeni iletişim platformu IPG İletişim Platformu’nu satışa sundu. IPG gelişmiş iletişim özellikleri ve sunduğu avantajlar ile verimliliği artırırken, işletmelere rekabet avantajı ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan çok fonksiyonlu IPG, işletmelerin iletişim anlayışını tümüyle değiştiriyor. IPG, farklı sektörlerde kullanılan yazılımlara kolayca entegre olarak operasyonel verimliliği artırıyor.
En küçük işletmeden 64 bin çalışana kadar her ölçekte işletmenin kullanabileceği, esnek bir yapıya sahip olan sistem, santral özellikleri yanında sunduğu tümleşik iletişim özellikleri ile öne çıkıyor. Değişen iletişim alışkanlıkları, kullanıcı profili, altyapı mimarileri, cihaz tercihleri ve iş uygulamaları entegrasyonuna uygun farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan IPG İletişim Platformu, özel olarak tasarlanan arayüzle çalışanların iletişimlerini istedikleri gibi yönetmelerine imkan veriyor. Gelişmiş sektörel entegrasyon özelliği ile farklı sektörlerde sıkça kullanılan yazılımlara da entegre olabilen IPG, operasyonel verimliliği artırıyor.

Maliyet avantajı önem taşıyor
“Yeni çözümümüz IPG, kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim olanağı ile hareket özgürlüğü sağlıyor” diyen Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, “Rekabetin en önemli koşulu olarak kabul edilen operasyonel verimlilik için ideal bir çözüm sunan IPG, işletmelere önemli bir maliyet tasarrufu da sağlıyor” yorumunu yaptı.  
Kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim imkanı sunan IPG Platformu, ses kayıt sistemi, sesli mesajların ve ses kayıtlarının e-posta ile gönderimi, sesli ve görüntülü konferans yapma ve raporlama gibi özelliklere sahip. Ayrıca çözüm, Microsoft Outlook entegrasyonu özelliği ile kullanıcıların direkt e-posta programları üzerinden anlık durum bilgisi görmelerine, anlık ileti paylaşmalarına ve arama yapabilmelerine de imkan veriyor.
 
 
ETİKETLER : Karel