Bilişim Dünyası 12 HAZİRAN 2018 / 16:02

Verint ve Asseco SEE’den stratejik işbirliği

Avrupa’nın en büyük 6. yazılım firması Asseco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Asseco South Eastern Europe (ASEE),  müşteri etkileşimi ve siber güvenlik teknolojileri konusunda önde gelen Verint ile stratejik iş birliğine imza attığını duyurdu.
Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan ASEE Ülke Lideri Hatice Ayas, “Müşteri etkileşimi ve ses teknolojileri konusunda 25 yıllık deneyimimiz ile gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uçtan uca çözümler sunuyoruz. Müşteri deneyimi konusunda Verint’in yenilikçi çözümleri ile ürün yelpazemizi genişlettik. Bu işbirliğin iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  
Türkiye pazarında 15 yıldır var olduklarını belirten Verint Ülke Müdürü Barış Özdemir,  “Asseco SEE,  özellikle finans ve kamu sektörlerinde birçok başarılı projeler yapan deneyimli, yenilikçi ve bir o kadar da köklü bir firma. Verint’in geniş ürün yelpazesiyle birlikte, iş ortaklarına analitik, yapay zekâ, iş gücü optimizasyonu, robotik otomasyon, oyunlaştırma gibi alanlarda çözümler sunabileceklerini görmek beni mutlu ediyor. Beraber çok iyi projelere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics