Bilişim Dünyası 06 HAZİRAN 2014 / 12:10

Veripark'a yenilikçilik ödülü

Veripark, uluslararası pazarda birbiri ardına ödül almayı sürdürüyor. Son olarak VeriPark, dünyanın en saygın finans portallarinden Global Banking and Finance Review tarafından en yenilikçi teknoloji sağlayıcısı ödülünü aldı.

1998 yılında kurulan VeriPark, müşterilerinin iş gereksinimlerine odaklanarak onlara değer katacak ürünler geliştirir ve uluslararası standartlarda hizmet sunma anlayışı ve Türkiye’nin en iyi yazılım firması olma vizyonu ile hareket eder. Finans ve sigorta sektörüne odaklı çalışmalarıyla Türkiye’nin en saygın yazılım firmalarından biri olan VeriPark, İstanbul, İzmir, Riyad, Kahire ve Dubai ofislerinde toplam 350 kişilik bir ekiple hizmet veriyor.
ETİKETLER : veripark yenilikçilik

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN