Bilişim Dünyası 06 MART 2015 / 15:19

VeriPark küresel yazılım liginde

Bankacılık, sigorta ve emeklilik sektörlerine yönelik yazılım çözümleriyle Türkiye’de ve EMEA bölgesinde faaliyet gösteren VeriPark, Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı’na (Microsoft Küresel Bağımsız Yazılım Geliştiricileri Programı) seçildi.

VeriPark, dünyada sadece 9 çözüm ortağının girmeye hak kazandığı Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı’nın finans alanında çözüm geliştiren ve yazılım üreten tek Global ISV ünvanlı Microsoft iş ortağı oldu. VeriPark, bankacılık, sigortacılık ve emeklilik gibi alanlardaki deneyimiyle ortaya koyduğu birikimi Microsoft Dynamics CRM platformu aracılığıyla küresel şirketlere çözüm sağlamak için kullanacak.

Microsoft Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü, VeriPark’ın Microsoft Dynamics CRM Global ISV Programı’na katılımını şu sözlerle değerlendirdi:

“Microsoft Dynamics ürünleri kurumlara kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalarının yolunu açıyor. Böylece müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri en düşük maliyetle sunmalarına yardımcı olurken, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlıyor. VeriPark’ın Microsoft Dynamics CRM için çözüm üreten dünyadaki 9 Küresel Bağımsız Yazılım Sağlayıcı arasına katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. VeriPark’ın özellikle finans alanındaki birikimini ve dünyanın önde gelen şirketleri için çözüm üreten bir kurum olmasından gelen eşsiz deneyimini Microsoft’un küresel gücüyle birleştirerek, birlikte müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışacağız. Dünya genelinde birçok şirketin gerçek potansiyeline ulaşmasını sağlayacak çözümleri birlikte tasarlayacağız.”

MEA Bölgesi’ndeki tek küresel ISV

Microsoft Dynamics Global ISV Programı için tüm dünyada alanındaki en başarılı iş ortakları dikkatle seçiliyor. ERP ve CRM odaklı ürünlerden oluşan Microsoft Dynamics platformu için proje geliştiren ve çözüm üreten Global ISV unvanına sahip toplam 26 iş ortağı var. VeriPark’ın da aralarına dahil olduğu 9 adet Global ISV, CRM alanındaki yetkinlikleriyle öne çıkıyor.

Bugüne kadar Global ISV olmaya hak kazanan Microsoft iş ortakları Avrupa, Asya ve ABD’de yer alırken, VeriPark Microsoft Dynamics için çözüm üreten MEA bölgesindeki tek Global ISV unvanına sahip oldu.

 
ETİKETLER : Microsoft veripark