Bilişim Dünyası 23 HAZİRAN 2014 / 08:16

Virtual Instruments Türkiye’de Data Market ile büyüyor

Gerçek zamanlı altyapı performans yönetimi çözümleri sağlayan Virtual Instruments CEO’su John W. Thompson dünya turu kapsamında İstanbul’da müşterileri ve iş ortağı Data Market yetkilileri ile bir araya geldi. Türkiye pazarının gelişmekte olan ve takip edilmesi gereken bir pazar olduğunu aynı zamanda da burada yer almalarının kendileri için stratejik bir önem taşıdığını belirten John W. Thompson, “Türkiye’de tüketici teknolojilerine odaklanıyoruz. Tüketici odaklı teknolojinin en büyük kullanıcısı ve aynı zamanda en büyük özel bankası müşterilerimizden birisi. Müşterilerinize sürekli iyi hizmet verebilmek için sistemlerinizi iyi durumda tutmanız gerekiyor. Çalışma yöntemimiz ABD ve Asya-Pasifik’te işimize yaradı ve Türkiye’de de kesinlikle işimize yarayacak” dedi.
“Virtual Instruments teknolojisini, Data Market çalışanları ile bütünleştirerek kullanıcılarımızın en iyi teknoloji ve hizmeti almalarını sağlamaları için özen gösterdiklerini” sözlerine ekledi.
Data Market Genel Müdürü Murat Boyla da konuyla ilgili görüşlerini şöyle açıkladı.
“Sistem bütünleştirme yapan şirketlerin sadece donanıma odaklanarak sektörde ilerleyebilmesi mümkün değil. Tabi ki işimizin bir parçası, vazgeçemeyiz ama ek olarak hem müşterilerimizin, hem bizim, hem ortaklarımızın özetle tüm paydaşların mutlu olabileceği modeller ve çözümler üretmek gerekiyor. İşte bu nedenle Virtual Instruments ile birlikte çalışıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:977
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN