Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2013 / 08:14

Vodafone Red kullanıcılarına yeni tarife ve hizmetler

Vodafone, üç yıl önce hayata geçirdiği “Red Dünyası” kavramını yeni tarife ve hizmetlerle geliştirdi. Vodafone Red müşterilerini Red Classic, Red ve Red Elite olarak üç gruba ayıran Vodafone, bu müşterilerine yönelik üç yeni tarife de belirledi. Aylık 59 TL’den başlayan Red Classic tarifesinde Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve kotasını aşmayan 1 GB internet yer alıyor. 79 TL’den başlayan Red tarifesinde Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 4 bin dakika, 2 bin SMS ve kotasını aşmayan 2GB internet bulunuyor. 119 TL’den başlayan Red Elite tarifesinde ise Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız, her yöne 8 bin dakika, 4 bin SMS ve kotasını aşmayan 4 GB internet yer alıyor.
Vodafone, yeni tarife ve hizmetlerini tanıtmak üzere 7 Temmuz günü Fethiye’de bir tanıtım toplantısı düzenledi. Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, satılan her iki telefondan bir tanesinin artık akıllı telefon olduğunu ve “Dijitalize Müşteri” olarak adlandırılan akıllı telefon kullanıcılarının beklentilerinin de değiştiğini kaydetti. Fatih Uysal, “Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ihtiyaçları farklılaşıyor ve tüm hizmetlerin tek tarife altında toplanmasını istiyorlar. Biz de bu gelişmelere yanıt vermek amacıyla Red konseptini yeni tarife ve hizmetlerle geliştirdik” dedi. Yenilenen Red tarifeleri ile Türkiye’de ilk kez, ailece Red’li olanlar yüzde 30 indirimden yararlanırken aynı zamanda tarifelerindeki internetlerini diğer cihazları ile paylaştırabiliyor, tarifelerini yurtdışında da Türkiye’deymiş gibi kullanabiliyorlar. Red aboneleri, yurtiçini arar gibi yurtdışını arayabiliyor. Her yöne dakikalar, hiçbir ek ücret ödemeden, aralarında Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Mısır, Hindistan ve Avustralya’nın da bulunduğu 21 Vodafone ülkesini aramak için kullanılabiliyor. Ayrıca yurtdışına çıkan Red’liler de 23 ülkede günlük 9,90 TL karşılığında tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve internetlerini özgürce kullanabiliyorlar. Ayrıca; back-up kişisel asistanlık hizmetine, ücretsiz lounge hizmetinden VIP transferine kadar birçok hizmet müşterilere sunuluyor.
ETİKETLER : Sayı:930

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN