Bilişim Dünyası 16 ARALIK 2013 / 08:09

Vodafone Smart Tab serisini üçledi

Vodafone kendi markasını taşıyan tablet serisi Smart Tab’ı 7 ve 10 inçlik iki yeni tabletle yeniledi.

Vodafone düzenlediği bir basın toplantısı ile Smart Tab III serisi yeni tablet bilgisayarlarını tanıttı. Bir önceki seride olduğu gibi Lenovo tarafından üretilen 7 ve 10 inçlik yeni tabletler tüketicilere yüksek performans ve uygun fiyat avantajı sunuyor.
4 çekirdekli hızlı işlemci, yüksek ekran çözünürlüğü, Android 4.2.2 işletim sistemi ve 3G özellikleriyle birçok kullanıcının ihtiyacına cevap veriyor. Smart Tab III serisi çeşitli oyunlar, kitaplar ve Vodafone Mobil TV gibi beraberinde 120 TL değerinde uygulamalarla birlikte geliyor.
Süper İnternet ile birlikte satılan Vodafone Smart Tab III tabletler, 24 ay kontratlı fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Vodafone Smart Tab III 10 inç tablet, aylık 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda 55 TL, Vodafone Smart Tab III 7 inç tablet ise 1 GB Süper İnterneti ile beraber 24 ay kontratlı olarak ayda 45 TL’den sunuluyor. Ayrıca internet kullanımı yüksek müşteriler için 6 GB’lık Süper İnternet seçenekleri de bulunuyor.
Basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Smart Tab III serisi ile ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye’nin sayısal dönüşümünde mobil internet ve akıllı cihaz penetrasyonunun yükselmesi kritik önem taşıyor. Bilgiye her an her yerden erişimi kolaylaştırmak adına, Vodafone Türkiye olarak Süper İnternetli akıllı cihaz portföyümüzü zenginleştiriyor ve Türkiye’de üçüncü kez Vodafone markalı tabletlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Vodafone Smart Tab III tabletler Aralık ayından itibaren yüksek performansları ve uygun fiyat teklifleri ile Vodafone Cep Merkezleri’nde müşterilerimizle buluşuyor.”
Vodafone Türkiye Terminal Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Ulubay, ise şunları söyledi:
“Teknoloji kafa karıştırmak yerine hayatı kolaylaştırmak için var olmalı diyerek geçen yıl Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu’nu (ACAİP) müşterilerimizle buluşturduk. Bugüne kadar Vodafone markalı toplam 15 ürün ile akıllı cihazların müşterilerimizle buluşmasını kolaylaştırdık.”

Smart Tab serisinin özellikleri

Smart Tab III-10 İnç
İşletim Sistemi: Android 4.2
Ekran: 10.1 inç, WXGA TFT-IP, 1280x800 çözünürlük
İşlemci: MTK8389 4 çekirdekli işlemci, 1.2 GHz
RAM: 1 GB
Dahili hafıza: 16 GB (Micro SD ile 32 GB desteği)
Arka kamera: 5 MP, ön kamera: 0,3 MP
Smart Tab III - 7 inç
İşletim Sistemi: Android 4.2
Ekran: 7 inç, WSVGA TFT-IPS, 1024x600 çözünürlük
İşlemci: MTK8389 4 çekirdekli işlemci, 1,2 GHz
RAM: 1 GB
Dahili hafıza: 16 GB, Micro SD ile 32 GB kart desteği
Arka kamera: 5 MP, ön kamera: 0,3 MP
ETİKETLER : Sayı:950

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics