Bilişim Dünyası 31 OCAK 2017 / 15:22

Vodafone ve A101, ev kadınları için güçlerini birleştirdi

Türkiye’nin dijital geleceğine liderlik etmeyi hedefleyen Vodafone, ev kadınlarına yönelik özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan “Vodafone Altın Kulüp” programını tanıttı.Vodafone’un, ev kadınlarını dijital dünyanın imkânlarıyla buluşturmak amacıyla geliştirdiği program kapsamında ev kadınları için uygun fiyatlı tarifeler, Vodafone’lularla ücretsiz konuşma, cihaz ve marka indirimleri gibi pek çok avantaj sunuluyor.

Bu doğrultuda, 81 il, 850 ilçede 6 bin 500ü aşkın mağazasıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en uygun fiyatlı market zinciri A101 ile stratejik bir işbirliğine de imza atan Vodafone, Altın Kulüp çatısı altında sunduğu Altın Tarifeler’e A101 mağazalarından ulaşılmasını sağlayacak.


Dijital bağlantılı yaşamı Türkiye’deki herkes için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yaklaşık 15 milyon ev kadınına “dijital dünya”nın kapılarını aralayacak. Vodafone, özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan yeni “Vodafone Altın Kulüp” programıyla ev kadınlarının hayatını mobil iletişim teknolojilerinin gücüyle kolaylaştıracak.

 

Bu kapsamda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen uygun fiyatlı market zinciri A101 ile stratejik bir işbirliğine de imza atan Vodafone, “Vodafone Altın Kulüp” çatısı altında sunduğu, özel avantajlara sahip Altın Tarifeler’e sayısı 6 bini 500’ü aşan A101 mağazasından ulaşılmasını sağlayacak.

 

Vodafone ve A101 işbirliğinin detayları, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, A101 CEO’su Erhan Bostan ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un katılımıyla düzenlenen basın toplantıyla tanıtıldı.

 

Colman Deegan: “Kadınların Gücüne Güç Katıyoruz”

Müşteri odaklı dijital dönüşümle Türkiye’de herkes için bir değişim hedeflediklerini belirten Colman Deegan, şunları söyledi:

“Türkiye’yi uçtan uca dijitalleştirmenin yolu mümkün olduğu kadar çok insanın hayatında dijitalleşme ile fark yaratmaktan geçiyor. Dolayısıyla, hedef kitlemizde Türkiye’nin toplumsal kalkınmasında önemli rolü olduğuna inandığımız ev kadınları da var. Türkiye’de 15 milyon gibi yüksek bir nüfusu oluşturan ev kadınlarını dijital geleceğe hazırlamak istiyoruz. Bu doğrultuda, ev kadını segmentine özel olarak ‘Vodafone Altın Kulüp’ adı altında, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan kapsamlı bir program geliştirdik. ‘Altın değerindeki kadınlarımızın değeri bilinsin’ diyerek oluşturduğumuz ‘Vodafone Altın Kulüp’ ile anne, eş, gelin, işkadını ve evlat olarak pek çok rol üstlenen ev kadınlarının hayatını mobil iletişim teknolojilerinin gücüyle kolaylaştırmak istiyoruz. ‘Önce Kadın’ vizyonumuzla kadınlara yönelik uygun fiyatlı ürün ve servisler sunarak kadınların gücüne güç katıyoruz.”

 

Kadınların her alanda güçlendirilmesi gerektiğine inanan ve bu inançla tüm kaynaklarını kadınlar için seferber ettiklerini belirten Colman, “Bu vizyonla Türkiye’nin en yaygın marketler zinciri olan ve ev kadınlarının en çok tercih ettiği A101 ile bu işbirliğine gittik. Böylece A101 ile olan TL yükleme ve paket satışındaki mevcut işbirliğimizi geliştirerek farklı bir boyuta taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ev kadınlarının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics