Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2011 / 17:17

Vodafone ve hepsiburada.com’dan işbirliği

Vodafone ile Hepsiburada.com arasında yapılan işbirliği ile mevcut ve yeni Vodafone aboneleri hepsiburada.com kanalıyla Vodafone’un cihaz kampanyalarından yararlanabilecek. Hepsiburada.com kullanıcıları, Vodafone’un cihaz kampanyalarına anında ulaşarak, kredi kartlarıyla satın alabilmenin yanı sıra, aldıkları ürünlerin Türkiye’nin her noktasında adreslerine teslim edilmesi rahatlığını yaşayacak. İlk aşamada iPhone4, HTC Desire S, BlackBerry 8520, Vodafone 945 ve K3765 Vodem ile başlayan bu uygulama, çok yakında diğer kampanyaları da kapsayacak. Türkiye’deki toplam internet kullanıcı sayısının Mart 2011 itibariyle neredeyse 23 milyona ulaştığını gösteren comScore‘un Avrupa genelinde yaptığı araştırmanın sonuçları da bu alandaki potansiyele işaret ediyor. Geçtiğimiz yılı yaklaşık 15 milyar dolarlık hacimle kapatan Türk e-ticaret pazarına yeni bir yaklaşım getirmesi beklenen işbirliği, Türkiye’de mobil iletişim hizmetlerinden çevrimiçi olarak yararlanılması alanında da öncü rol üstlenecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şöyle konuştu:
“Vodafone kullanıcılarının ürünlerimize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmaları için sürekli olarak yeni satış kanalları oluşturuyoruz. Hepsiburada.com ile yaptığımız işbirliği de bu yöndeki çabalarımızın somut örneklerinden birini oluşturuyor. Bu işbirliği ile, abonelerimizin kampanyalı cihazlara çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir biçimde erişebilmesini sağlayacak öncü bir çalışma başlatmış durumdayız. Hepsiburada.com’u kullanan abonelerimiz sunulan kampanyalı ürünlerimize zahmetsiz bir şekilde internet üzerinden ulaşabilecek” dedi.
ETİKETLER : Sayı:828
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN